Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cka fshihet ne trurin e nje mashkulli.

   nga jetmira
0439prej Tue 24 Apr 2012, 23:32 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Komunikimi virtula.

   nga jetmira
0496prej Tue 24 Apr 2012, 23:31 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ai i thot...ajo i pergjigjet...

   nga jetmira
0319prej Mon 23 Apr 2012, 23:40 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cfare thone e cfare duan grate........

   nga jetmira
0320prej Mon 23 Apr 2012, 23:38 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

U zhgenjeva nga.................

   nga jetmira
0293prej Mon 23 Apr 2012, 23:36 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

pershkruani veten me nji fjale

 [ 1, 2 ] nga factoяi-(Admin)
29867prej Mon 23 Apr 2012, 23:34 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ah sikur......

 [ 1, 2 ] nga Admin
391303prej Mon 23 Apr 2012, 23:32 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vjen nje moment dhe..........?

 [ 1, 2 ] nga Admin
451341prej Mon 23 Apr 2012, 23:31 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje fjale qe ju ben te enderroni!

 [ 1, 2 ] nga factoяi-(Admin)
441189prej Mon 23 Apr 2012, 23:29 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ndoshta......!!!

 [ 1, 2 ] nga Admin
331183prej Mon 23 Apr 2012, 23:28 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

C'mendim keni per antarin siper jush?!

 [ 1, 2 ] nga factoяi-(Admin)
321050prej Mon 23 Apr 2012, 23:27 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

C'mrekulli do donit te ndodhte ne keto momente..?

 [ 1, 2 ] nga Admin
31894prej Mon 23 Apr 2012, 23:25 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ju duket e drejtë që i dashuri /dashura juaj t'ju kontrollonte celularin?

   nga factoяi-(Admin)
7462prej Mon 23 Apr 2012, 23:23 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cila esht arsyeja qe grindeni me shum me te dashuren ose te dashurin?

   nga Admin
3562prej Mon 23 Apr 2012, 23:22 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjej një emër të përshtatshëm për antarin më sipër

   nga Admin
24797prej Mon 23 Apr 2012, 23:21 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vendosni titullin e kenges qe po degjoni

   nga jetmira
0236prej Mon 23 Apr 2012, 23:20 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shpreh ndjenjat e momentit me nje ikone.

   nga jetmira
0216prej Mon 23 Apr 2012, 23:19 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cdo te benit sikur te ishit te padukshem?

   nga jetmira
0247prej Mon 23 Apr 2012, 23:18 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Thuaj nje fjale..............

   nga jetmira
0245prej Mon 23 Apr 2012, 23:16 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Femra pa nder,si lulja pa ere?

   nga jetmira
0364prej Sat 04 Feb 2012, 06:30 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kam jeten me te bukur ne bote,dhe jam mirenjohese me cka kam.

   nga jetmira
0346prej Mon 30 Jan 2012, 09:22 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Duku si te jeshj apo behu si te dukesh?

   nga jetmira
0290prej Mon 30 Jan 2012, 09:11 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cili eshte destinacioni juaj i preferuar turistik?

   nga jetmira
0303prej Mon 30 Jan 2012, 09:08 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Te iki nga shtepia?Jam gati te jem e lire

   nga jetmira
0322prej Mon 30 Jan 2012, 09:06 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cili mendoni se eshte njeriu qe ju urren me se shumti ne bote?

   nga jetmira
0299prej Mon 30 Jan 2012, 08:50 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Thoni dicka!

   nga jetmira
2287prej Mon 30 Jan 2012, 08:45 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si jan vajzat.....?

   nga jetmira
1275prej Sun 29 Jan 2012, 00:37 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cfare dhemb me shume sipas jush?

   nga jetmira
0310prej Sun 29 Jan 2012, 00:33 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dituria apo parate?Cilen do te zgjedhnit?

   nga jetmira
0285prej Sun 29 Jan 2012, 00:27 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

gEZUAR KRISHLINJET.

   nga jetmira
3307prej Tue 10 Jan 2012, 08:07 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kam mesuar se.......

   nga jetmira
2303prej Mon 09 Jan 2012, 08:21 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

shprehni ndjejta tuaja me nje foto :D

 [ 1, 2, 3 ] nga factoяi-(Admin)
742266prej Sun 08 Jan 2012, 06:28 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fotografia.

   nga jetmira
13404prej Sun 08 Jan 2012, 05:00 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Per cfare mendoni se keni talent?

   nga jetmira
0277prej Sun 08 Jan 2012, 04:52 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nostalgji per ke???

   nga jetmira
0296prej Sat 24 Dec 2011, 01:52 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Per ke ju ka marre malli me shume????

   nga jetmira
0300prej Sat 24 Dec 2011, 01:18 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

C'FAR NDESHKIMI DO I JEPNIT TE PARTNERIT-es NESE JU TRATHTON ?

   nga factoяi-(Admin)
5427prej Fri 23 Dec 2011, 03:46 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Xhelozia........................

   nga factoяi-(Admin)
6610prej Fri 23 Dec 2011, 03:39 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A Mund Te Mbetesh Shoke?

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
7592prej Fri 23 Dec 2011, 03:36 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

MESHKUJT DHE INTELIGJENCA FEMERORE

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
1440prej Fri 23 Dec 2011, 03:34 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Muzika Qe Po Degjoni Ne Kte Moment !!!!

 [ 1, 2, 3 ] nga factoяi-(Admin)
641652prej Mon 12 Dec 2011, 12:43 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

pasuria dhe lumturia

   nga Adela
1455prej Mon 12 Dec 2011, 12:38 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Jeni penduar ndonjehere ne jete,dhe PSE? ose per cfar?

   nga Admin
2561prej Mon 12 Dec 2011, 12:35 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fjalët që të dënojnë me heshtje

   nga Esmi
1410prej Mon 12 Dec 2011, 12:31 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cfar simbolizon, ose mendoni se simbolizon emri yt ?

   nga Admin
2588prej Wed 07 Dec 2011, 23:43 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nese jeta e juaj dot ishte liber si do ta Titulloni?

   nga factoяi-(Admin)
7693prej Wed 07 Dec 2011, 23:41 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Interesante lexojeni :)

   nga Esmi
4512prej Wed 07 Dec 2011, 23:40 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kush është besnik në një lidhje Dashurije, mashkulli apo femra ?

   nga factoяi-(Admin)
9733prej Wed 07 Dec 2011, 23:33 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

si i perballoni situatat e veshtira???

   nga Esmi
2491prej Wed 07 Dec 2011, 23:10 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A e pini cigaren dhe sa paketa pini ne dit?

   nga Adela
4513prej Wed 07 Dec 2011, 23:01 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht në krye

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderator : Moderator

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement