Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Vjen nje moment dhe..........?

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]

26 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Mon 01 Jun 2009, 10:21

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
...dhe ke frik per provim No study study study

27 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Mon 01 Jun 2009, 13:45

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
dhe jam e sigurt qe do dalesh mire ne provim

28 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 02 Jun 2009, 11:00

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
...dhe jam me e qete...Smile

29 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 02 Jun 2009, 17:44

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
vjen nje moment dhe...me vjen ta mbys fare njerin... Crying or Very sad

30 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Wed 03 Jun 2009, 09:59

Esmi

Esmi
member
member
...dhe ndihesh Bosh...

31 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Wed 03 Jun 2009, 16:35

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
dhe e ndien jeten pa kuptim...

32 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Thu 04 Jun 2009, 00:48

Esmi

Esmi
member
member
...dhe jeta vazhdon...

33 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Thu 04 Jun 2009, 06:14

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
dhe semuresh keq fare...

34 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 05 Jun 2009, 01:05

Esmi

Esmi
member
member
...dhe cdo gje do rregullohet...

35 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 05 Jun 2009, 08:04

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
dhe harron qe jeton e per veten tende...

36 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Sun 28 Jun 2009, 06:12

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
dhe me mungon shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume motlushja ime

37 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Sun 28 Jun 2009, 06:37

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:dhe me mungon shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume motlushja ime


dhe me mer malli per nje shpitrushe qe e kam zemer fare

38 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Mon 26 Oct 2009, 12:05

Adela

Adela
Administrator
Administrator
...dhe te flihet gjume... Sleep

39 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Sun 01 Nov 2009, 09:30

Admin

Admin
Administrator
Administrator
te merzitet gjithcka ......

http://www.kupid.tk

40 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Mon 02 Nov 2009, 09:36

Adela

Adela
Administrator
Administrator
...dhe dua te te puth pa limit...

41 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Thu 05 Nov 2009, 16:27

JURI

JURI
member
member
Vjen nje moment dhe........ Idea

42 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Wed 18 Nov 2009, 08:21

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Vjen nje moment dhe fillon shiu

43 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Wed 07 Dec 2011, 22:59

jetmira

jetmira
member
member
dhe nuk te pelqen me vetja jote pasi meson se mikja te tradheton me dashurin tende(me ka ndodhur ne realitet).

44 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 09 Dec 2011, 04:58

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Vjen nje moment dhe......... jeta kthehet ne telenovele Exclamation

http://www.kupid.tk

45 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 09 Dec 2011, 05:39

Lorela

Lorela
member
member
........ Ndryshojne shume gjera.....

46 Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Mon 23 Apr 2012, 23:31

jetmira

jetmira
member
member
dhe enderrat shuhen

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi