Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Thoni dicka!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Thoni dicka! prej Sun 29 Jan 2012, 00:30

jetmira

jetmira
member
member
Me e bukura fjale eshte e thjeshte dhe e shkurter,eshte fjale qe kuptohet me lehtesi dhe qe ka kuptim te thelle e te holle.

2 Re: Thoni dicka! prej Mon 30 Jan 2012, 08:43

jetmira

jetmira
member
member
E mendoj veten gjithmone me te keq se te tjeret,por nuk di ende sa mund te jene me te mire sesa une.

3 Re: Thoni dicka! prej Mon 30 Jan 2012, 08:45

jetmira

jetmira
member
member
Cdokush mund tju beje te lumtur duke bere dicka te vecante,por vetem dikush i vecante,mund tju beje te lumtur pa bere asgje.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi