Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Tema Shoqerore (te ndryshme)

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Shoqerore


Diskutime ShoqeroreDiskutoni me antaret e tjere per tema te ndryshme,shoqerore miqesie etj..

Moderator: Moderator
51589Cka fshihet ne t...
Tue 24 Apr 2012, 23:32
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofia - Sociologjia - Psikologjia


Filozofia - Sociologjia - PsikologjiaKetu mund te gjeni shprehje filozofike nga filozofet me te njohur, dhe tema te ndryshme qe kane lidhje me filozofine, sociologjine dhe psikologjine...

Moderator: Moderator
248733 sinjale për t...
Sat 28 Apr 2012, 22:36
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria


DashuriaE kanë cilësuar si ndjenjën më të bukur, më të dhimbshme, më të ëmbël, më hyjnore, më të pakuptueshme... Po ju si do e përcaktonit dashurinë? Jeni te mirëpritur në temat mëse të gjetura, ku do të zbuloni misterin e kësaj, që është më shumë se nje ndjenjë!

Moderator: Moderator
55254Prostitua e diku...
Mon 23 Apr 2012, 23:45
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia


LetersiaPasqyrimi i botës edhe i ndjenjave tuaja nëpërmjet fjalëve. Mund të shkruani krijimet tuaja si dhe debatime mbi letërsinë.

Moderator: Moderator
1372Letersia(ditari ...
Sat 23 Jun 2012, 23:34
jetmira Shiko mesazhin e fundit

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sepse un kam sy me ngjyre................................

   nga jetmira
0523prej Thu 12 Jan 2012, 09:34 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit

Temat [1]

  Mbrapsht në krye

Moderator : Moderator

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement