Www.Qershia.Tk - Portali

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


Stafi yne...
…eshte motori gjenerues i vazhdimesise se ekzistences se materialeve me te reja. Numri i personave perberes te stafit eshte i vogel, por jo deshira jone per te punuar sa me mire e per te qene te paret. Pasioni yne eshte puna jone, qellimi yne eshte permbushja ose permbajtja ne menyre sa me te kenaqeshme per vizitoret tane. E thene thjeshte… Ne e duam ate cfare bejme !!! www.kupid.tk eshte krijuar me dëshirën e mirë për te afruar njerezit me afer pa qellime perfitimi. Referuar përvojes sonë të mëparshme në boten virtuale menduam ta ndertojme kete website dhe ta ndajme kete kenaqesi edhe me te tjeret, duke qenë të bindur se asnjë nga vizitoret tanë nuk do të zhgënjehet.Suksesi dhe qellimi i www.kupid.tk eshte te kete nje game te gjere visitoresh dhe konvertimi i shumices se tyre, e sigurt qe do kthehen ne anetare te ardhshem. Tek ne zhgenjimi nuk perben opsion! Premtimi jone eshte: Perkushtim, Profesionalizem dhe Seriozitet, te cilat perbejne kolonat mbeshtetese te punes sone... Anetaresohu edhe ti ne Www.Kupid.Tk ...aty ku virtualiteti prek endrren !!!
Nic's JavaScript Page

Rregullorja e chatit: 1)Nuk lejohen ofendimet ne main, ne te kundert ju perjashtoheni menjehere, perjashtimi fillon nga 1 ore, e deri ne gjith jeten, nese dikush nuk ju pelqen, anashkalojeni duke mos i folur fare, ose duke perdorur sherbimin (Ignore). 2)Nuk lejohen reklamimet e asnje lloj web site (pervec, videove youtobe) ne te kundert perjashtoheni pergjithmone. 3)Mos bllokoni Faqen kryesore (Main) me copy paste, ose figura (smile). 4)Shkruani me shkronja te vogla (Caps Lock Of). 5)Nese dikush eshte i perjashturar, ose dikush perjashton dike, me arsye bindese, asnje te mos e fuse me, ne te kundert do shkarkohet nga pozicioni qe ka. 6)Mos kerkoni te beheni owner ose moderator, vendos vete operatori se cili duhet te jete. 7)Nese ju nuk respektoni keto rregulla do perjashtoheni. Per cdo problem drejtohuni te operatoret ose moderatoret, ju faleminderit per mirekuptimin...factori+ (Admin) contact: kupid_ch@hotmail.com

Zhvishet Kim Kardashian (Foto)

Mon 12 Dec 2011, 01:39 nga DardanK

Duket se ndarja nga basketbollisti Kris Humphries pas vetëm 72 ditësh nuk e ka ndalur superyllin televiziv, Kim Kardashian të realizojë edhe …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Meta fton Ramen ne nje debat publik

Fri 09 Dec 2011, 15:21 nga Admin

Meta fton Ramen ne nje debat publik

Kreu i LSI-se ne vijim e intervistes se tij ne Top Story ne Top Channel ka refuzuar replikat ne distance me …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Zbulo Vitet muajt oret minutat qe kan kaluar......
 
Zbulo Vitet muajt ore minutat qe kan kaluar......
 
 
Data Muaji Viti
 

 
Ti je duke jetuar :
Muaj:
Dite:
Ore:
Minuta:
Ditlindja jote e ardheshme:
By Kupid
 
 
Copyright    Powered By Www.Kupid.Tk

identifikimi

Tema Fundit
» Lamtumir... forumi....
Sat 23 Jun 2012, 23:44 nga jetmira

» Look-u sipas shenjes se horoskopit....
Sat 23 Jun 2012, 23:41 nga jetmira

» Horoskopi fizik
Sat 23 Jun 2012, 23:38 nga jetmira

» Letersia(ditari i ndjenjave te mia).
Sat 23 Jun 2012, 23:34 nga jetmira

» hahahahhaahaha
Sat 23 Jun 2012, 23:17 nga jetmira

» 33 sinjale për të kuptuar nëse po ju tradhton...
Sat 28 Apr 2012, 22:36 nga jetmira

» sHENJAT E HOROSKOPIT QE TRADHETOJN ME SHUME
Tue 24 Apr 2012, 23:40 nga jetmira

» Horoskopi 2012 parashikimi per meshkujt
Tue 24 Apr 2012, 23:38 nga jetmira

» Horoskpoi 2012-parashikimi per femrat
Tue 24 Apr 2012, 23:36 nga jetmira

Statistikat
Forumi ka 132 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri arlindd_berishaa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1959 artikuj v 307 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Www.Kupid.Tk ne faccebook
Flag Counter
Keywords

| Powered by ╚►juяi◄╗ © 2009 © All Copyright || All rights reserved to www.kupid.tk ||