Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Lamtumir... forumi....

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lamtumir... forumi.... prej Sat 23 Jun 2012, 23:44

jetmira

jetmira
member
member
Administrator nese nuk e ke bezdi me me fut nje te perjashtume forumi;pasi e shoh se smund te vazhdoj me tutje ne ket forum;boll kam postuar dhe meqe sme ke ndryshuar as grad asgje;te lutem futi nje perjshtim;ishte kenaqesi e madhe qe kam qendruar ne ket forum;klm te gjithe...

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi