Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Forum
ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Aktualitet

5694Rihanna e dhunua...
Mon 23 Apr 2012, 23:37
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

hacker

1919Hyr ne PC te dik...
Sat 07 Nov 2009, 11:52
Adela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Me afer njeri-tjetritModerator: Moderator
10109Lamtumir... foru...
Sat 23 Jun 2012, 23:44
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantime


PrezantimePrezantoni veten,informacjone mbi veten tuaj per tu njohur me mire me njeri tjetrin.

Moderator: Moderator
316Lamtumir... foru...
Sat 23 Jun 2012, 23:44
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje


PershendetjePershendesni njerezit qe doni me shume dhe urojini ata per festa apo raste te vecante.

Moderator: Moderator
793Pershendetje spe...
Sun 29 Jan 2012, 09:30
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tema Shoqerore (te ndryshme)Moderator: Moderator
1441003Letersia(ditari ...
Sat 23 Jun 2012, 23:34
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Shoqerore


Diskutime ShoqeroreDiskutoni me antaret e tjere per tema te ndryshme,shoqerore miqesie etj..

Moderator: Moderator
51589Cka fshihet ne t...
Tue 24 Apr 2012, 23:32
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofia - Sociologjia - Psikologjia


Filozofia - Sociologjia - PsikologjiaKetu mund te gjeni shprehje filozofike nga filozofet me te njohur, dhe tema te ndryshme qe kane lidhje me filozofine, sociologjine dhe psikologjine...

Moderator: Moderator
248733 sinjale për t...
Sat 28 Apr 2012, 22:36
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria


DashuriaE kanë cilësuar si ndjenjën më të bukur, më të dhimbshme, më të ëmbël, më hyjnore, më të pakuptueshme... Po ju si do e përcaktonit dashurinë? Jeni te mirëpritur në temat mëse të gjetura, ku do të zbuloni misterin e kësaj, që është më shumë se nje ndjenjë!

Moderator: Moderator
55254Prostitua e diku...
Mon 23 Apr 2012, 23:45
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia


LetersiaPasqyrimi i botës edhe i ndjenjave tuaja nëpërmjet fjalëve. Mund të shkruani krijimet tuaja si dhe debatime mbi letërsinë.

Moderator: Moderator
1372Letersia(ditari ...
Sat 23 Jun 2012, 23:34
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Argetim & ZbavitjeModerator: Moderator
62538Look-u sipas she...
Sat 23 Jun 2012, 23:41
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Horoskopi


HoroskopiCfare parashikojne yjet per ju?Ketu do te gjeni horoskopin javor mujor dhe vjetor....

Moderator: Moderator
1352Look-u sipas she...
Sat 23 Jun 2012, 23:41
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme


ThashethemeDo te gjeni thashetheme te ndryshme,thashethemet e V.I.P-ave e deri tek ato te antarve...

Moderator: Moderator
526Thashetheme te n...
Thu 08 Dec 2011, 07:07
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Humor


HumorThonë që e qeshura të zgjat jetën, por edhe rrudhat... Humori ynë është i vecantë, vetëm për të shtuar jetën! Le të qeshim sa të mundemi me humor dhe barcaleta të ndryshme Shqiptare dhe te huaja!

Moderator: Moderator
331Seks ne kazan pl...
Thu 05 Nov 2009, 08:59
Adela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete


KurioziteteKetu mund te gjeni kuriozitete te ndryshme, te cuditshme por te verteta...

Moderator: Moderator
815Kujdes nga kjo v...
Sun 29 Jan 2012, 10:09
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Zone e Lire


Zone e LireGjithcka që ju pëlqen apo nuk ju pëlqen, interesante dhe jo interesante. Ketu me te vertete jeni te lire dhe te paparagjikuar. Pyetje të thjeshta, të veshtira, dhe shume te tjera mund t'i gjeni ketu.

Moderator: Moderator
10133luani me imazhe...
Sun 29 Jan 2012, 10:15
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojra


LojraShfrytezoni kohen e lire duke u argetuar me lojra te ndryshme argetuese...

Moderator: Moderator
11261Une te jap ........
Mon 30 Jan 2012, 09:30
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Teste dhe Kuitse


Teste dhe KuitseKetu do te gjeni teste psikologjike dhe personaliteti,si dhe Kuitse te ndryshme..

Moderator: Moderator
49Test personalite...
Mon 02 Nov 2009, 10:00
Adela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti-Kultura-ModaModerator: Moderator
31209Receta gatimi
Sat 04 Feb 2012, 06:58
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda


ModaModa:Gjithcka rreth botes se modes,duke filluar nga veshjet e deri tek kozmetika...

Moderator: Moderator
16173Fustane mbremjes...
Tue 10 Jan 2012, 08:44
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Guzhina Shqiptare&Huaj


Guzhina Shqiptare&HuajMund te gjeni receta gatimi te tradites shqiptare dhe asaj te huaj...

Moderator: Moderator
622Receta gatimi
Sat 04 Feb 2012, 06:58
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Erotika


Informacionet me te fundit rreth erosit,lajme dhe kuriozitete...

Moderator: Moderator
8810 gjerat qe urr...
Tue 10 Jan 2012, 08:23
jetmira Shiko mesazhin e fundit

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1959 artikuj

Forumi ka 132 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri arlindd_berishaa

Kush është në linjë

Kush është në linjë

2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 1062 më Sat 23 Jun 2012, 07:07
Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Lorena (29)

Legjenda : [ Administrators ][ Moderator ]

  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur