Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Thashetheme te ndryshme..

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Thashetheme te ndryshme.. Empty Thashetheme te ndryshme.. prej Mon 27 Apr 2009, 18:57

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Very Happy

http://www.kupid.tk

2Thashetheme te ndryshme.. Empty Re: Thashetheme te ndryshme.. prej Thu 08 Dec 2011, 07:07

jetmira

jetmira
member
member
Kam ndegju per vipat,per njerezit qe me rrethojne.
Adelina Tahiri dhe Seldi puthen mbremjen e kenges magjike 2011.
Adeliana Ismaili del se eshte lesbike.
Ryva Kajtazi humb makinen 500 mije eurosh ne llotari(kumar)
Selena Gomez harron te veshe te brendshme.
Dafina Zeqiri s'jam femer per nje nate.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi