Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Prostitua e dikurshme,sot eshte gruaja ime.

   nga jetmira
0522prej Mon 23 Apr 2012, 23:45 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ditelindja(data e personit qe dashuroni)

   nga jetmira
0413prej Mon 23 Apr 2012, 23:44 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dashuria shqisa e gjashte.

   nga jetmira
0331prej Mon 23 Apr 2012, 23:42 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Loja e puthjes

   nga jetmira
0380prej Mon 23 Apr 2012, 23:41 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vetem nje Mesazh.....

   nga jetmira
5544prej Fri 02 Mar 2012, 08:26 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kur ju ka thene dikush te dua,per here te fundit?

   nga jetmira
0344prej Mon 30 Jan 2012, 08:36 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Meshkujt dhe femrat,ja cfare i josh....

   nga jetmira
0652prej Sun 29 Jan 2012, 01:07 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mes erresires dhe heshtjes se kesaj nate.........

   nga jetmira
2330prej Sun 29 Jan 2012, 00:57 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Te ndjej sepse............

   nga jetmira
2416prej Sun 29 Jan 2012, 00:41 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulo natyren tende seksuale per36 shkronjat e alfabetit.

   nga jetmira
3527prej Sat 14 Jan 2012, 01:19 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje histori e trishte.

   nga jetmira
2436prej Thu 12 Jan 2012, 09:58 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Te flasim vetem me 3 fjale.......................

   nga jetmira
0404prej Thu 12 Jan 2012, 09:54 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kuptimi i puthjeve........................

   nga jetmira
11190prej Thu 12 Jan 2012, 09:52 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjerat qe ti nuk i bere kurre.

   nga jetmira
0376prej Wed 11 Jan 2012, 12:13 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Poezi dashurie me foto.............

   nga jetmira
9589prej Wed 11 Jan 2012, 12:05 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Misteret e puthjes.

   nga jetmira
0383prej Tue 10 Jan 2012, 08:02 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Te joshes permes bisedes.

   nga jetmira
0430prej Tue 10 Jan 2012, 07:57 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A jane te kontrollueshme ndjenjat?

   nga jetmira
0394prej Mon 09 Jan 2012, 08:45 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Poezi Dashurie...

   nga factoяi-(Admin)
121147prej Sun 08 Jan 2012, 09:20 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kush tradhetojne me shume meshkujt femrat apo meshkujt.

   nga jetmira
0413prej Sun 08 Jan 2012, 04:49 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Puthe martoje ose harroje anetarin siper teje.

   nga jetmira
0377prej Sun 08 Jan 2012, 04:47 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjuha e vertete e dashurise.

   nga jetmira
2490prej Sun 08 Jan 2012, 04:45 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zemra e thyer vertete.

   nga jetmira
5370prej Sun 08 Jan 2012, 04:41 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Urime festash me dashuri.

   nga jetmira
6446prej Sun 08 Jan 2012, 04:20 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

250 PROVERBA PER dASHURINE

   nga jetmira
0446prej Thu 22 Dec 2011, 23:45 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dashuria/Kupid Forumi.

   nga jetmira
0358prej Thu 22 Dec 2011, 09:09 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dashuria/Kupid Forumi.

   nga jetmira
0353prej Thu 22 Dec 2011, 09:08 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dashuria/Kupid Forumi.

   nga jetmira
2360prej Thu 22 Dec 2011, 09:07 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dashuria/Kupid Forumi.

   nga jetmira
0358prej Thu 22 Dec 2011, 08:59 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

FJALE TE VERTETA

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
52123prej Thu 22 Dec 2011, 08:55 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

PSE LARGOHEN DY PERSONA QE DUHEN PA THENE LAMTUMIRE?

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
3637prej Thu 22 Dec 2011, 08:54 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dashuria dhe Largesia

   nga factoяi-(Admin)
4849prej Thu 22 Dec 2011, 08:51 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dashuria platonike

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
34299prej Thu 22 Dec 2011, 08:49 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SHENJAT E DASHURISE

   nga Admin
21475prej Thu 22 Dec 2011, 08:47 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Puthja, nuk është vetëm çështje buzësh

   nga Admin
2991prej Thu 22 Dec 2011, 08:44 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A jeni te dashuruar?

   nga Admin
8571prej Mon 12 Dec 2011, 12:20 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Xhelozia...

   nga factoяi-(Admin)
5608prej Thu 08 Dec 2011, 23:00 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lumturia jote apo lumturia e personit që do??

   nga Admin
8596prej Thu 08 Dec 2011, 22:55 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

DASHURI DHE URRETJE

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
31022prej Thu 08 Dec 2011, 22:54 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fraza Dashurie

   nga Admin
41685prej Thu 08 Dec 2011, 06:57 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

C'FAR NDESHKIMI DO I JEPNIT TE PARTNERIT-es NESE JU TRATHTON ?

   nga Admin
2559prej Thu 08 Dec 2011, 06:41 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A E KUJTONI NDONJEHER "DASHURIN E VJETER"????

   nga factoяi-(Admin)
5840prej Thu 08 Dec 2011, 06:39 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

KAM MALL.....

   nga Admin
3550prej Thu 08 Dec 2011, 06:38 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

CFARE TE TERHEQ TEK NJERIU QE DASHURON?

   nga Admin
2657prej Thu 08 Dec 2011, 06:31 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

nje puthje per...!!!

   nga factoяi-(Admin)
11554prej Thu 08 Dec 2011, 06:30 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ditari i Ndjenjave...

   nga Admin
91413prej Thu 08 Dec 2011, 06:29 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A është "dashuri e vërtetë" dashuria në Internet?

   nga Esmi
21464prej Thu 08 Dec 2011, 06:13 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sa kohe ju duhet te harroni nje person qe e keni dashur shum ???

   nga factoяi-(Admin)
6598prej Thu 08 Dec 2011, 06:12 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

DHUROJANI DISA VARGJE...

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
7593prej Thu 08 Dec 2011, 06:09 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A keni vuajtur ndonjëherë për ndonjë vajzë apo djalë ?

   nga Admin
3669prej Thu 08 Dec 2011, 06:05 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht në krye

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderator : Moderator

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement