Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Seks ne kazan plehrash, por edhe aty i gjejne…

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Adela

avatar
Administrator
Administrator
Kane gjetur nje vend pak te pershtatshem per te kryer marredhenie seksuale por as aty nuk i kane lene rehat.

Dy 44 vjecare nga Uincita ne Kanzas kishin deshire te benin dicka ndryshe dhe kane zgjedhur kazanin e plehrave per disa momente te paharrueshme, por ajo cka i beri vertete te paharrueshme momentet e tyre ishte nje thike para fytyres dhe nje person qe u kerkoi kuletat.

Sigurisht qe cifti “romantik” preferoi me mire te jepte jeten se sa kuleten. Madje grabitja nuk eshte kufizuar vetem tek portofoli, pasi rrembyesi u ka marre edhe bizhuterite.

Nuk dihet ende nese dalja pa rroba ne mes te rruges i dedikohet casteve te tyre romantike apo kercenimeve te grabitesit, por sigurt eshte qe cifti tashme do behet i famshem per shkak te gjetjes se nje vendi mjaft original per te kaluar disa caste larg syve te botes.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi