Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Argetim & Zbavitje

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Horoskopi


HoroskopiCfare parashikojne yjet per ju?Ketu do te gjeni horoskopin javor mujor dhe vjetor....

Moderator: Moderator
1352Look-u sipas she...
Sat 23 Jun 2012, 23:41
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme


ThashethemeDo te gjeni thashetheme te ndryshme,thashethemet e V.I.P-ave e deri tek ato te antarve...

Moderator: Moderator
526Thashetheme te n...
Thu 08 Dec 2011, 07:07
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Humor


HumorThonë që e qeshura të zgjat jetën, por edhe rrudhat... Humori ynë është i vecantë, vetëm për të shtuar jetën! Le të qeshim sa të mundemi me humor dhe barcaleta të ndryshme Shqiptare dhe te huaja!

Moderator: Moderator
331Seks ne kazan pl...
Thu 05 Nov 2009, 08:59
Adela Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete


KurioziteteKetu mund te gjeni kuriozitete te ndryshme, te cuditshme por te verteta...

Moderator: Moderator
815Kujdes nga kjo v...
Sun 29 Jan 2012, 10:09
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Zone e Lire


Zone e LireGjithcka që ju pëlqen apo nuk ju pëlqen, interesante dhe jo interesante. Ketu me te vertete jeni te lire dhe te paparagjikuar. Pyetje të thjeshta, të veshtira, dhe shume te tjera mund t'i gjeni ketu.

Moderator: Moderator
10133luani me imazhe...
Sun 29 Jan 2012, 10:15
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojra


LojraShfrytezoni kohen e lire duke u argetuar me lojra te ndryshme argetuese...

Moderator: Moderator
11261Une te jap ........
Mon 30 Jan 2012, 09:30
jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Teste dhe Kuitse


Teste dhe KuitseKetu do te gjeni teste psikologjike dhe personaliteti,si dhe Kuitse te ndryshme..

Moderator: Moderator
49Test personalite...
Mon 02 Nov 2009, 10:00
Adela Shiko mesazhin e fundit

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ku e shikoni vetes mbas10-15 vjetesh.

   nga jetmira
0400prej Sun 08 Jan 2012, 09:50 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Summer hot 2012

   nga jetmira
0338prej Sun 08 Jan 2012, 09:47 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Deshira e fundit.kupidforumi.

   nga jetmira
0375prej Sun 08 Jan 2012, 09:45 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Skenderbeu hap fushate elektorale.

   nga jetmira
0340prej Sat 24 Dec 2011, 11:52 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Disa barcaleta per bjondinat

   nga jetmira
0510prej Sat 24 Dec 2011, 11:45 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

CFARE DO KISHIT DASHUR NE KETO MOMENTE ?

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
1558prej Thu 08 Dec 2011, 22:27 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sikur te isha me ty tani...

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
2560prej Thu 08 Dec 2011, 22:26 nga jetmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

KUSH ESHTE KULMI I .... ?

   nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
05329prej Thu 21 May 2009, 08:33 nga ღ♥-BarbieKissie-ღ♥ Shiko mesazhin e fundit

Temat [8]

  Mbrapsht në krye

Moderator : Moderator

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement