Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Disa barcaleta per bjondinat

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Disa barcaleta per bjondinat prej Sat 24 Dec 2011, 11:45

jetmira

avatar
member
member
1-Pse bjondina vesh mbathja te zeza?
Per me mbajt zi per virgjerin e humbur.
2-Pse bjondina i lyen buzet me te gjelber?
Sepse e kuqja do te thote stop.
3-Pse bjondina ra nga dritarja?
Sepse ka qene duke hekurosur perdet.
4-Pse bjondina shkon ne shtpi publike?
Sepse punon
5-Pse bjondina flen me vizore?
Qe te mbase kohen sesa ka flejt.
6-Pse bjondina mban sheqer nen jastek?
Qe te beje nje gjume sa me te embel
7-Pse bjondet i fusin leket ne sqetulla?
Per me tregu se i ka fitu me djerse.
8-Kur e kuptoni se nje bjonde ka hapur frigoriferin?
Nga buzekuqi i kuq qe gjendet ne kastravec.
9-Pse bjondes i eshte djegur veshi?
Sepse kur po hekuroste ra telefoni.
10-Nje bjonde,dhe nje brune u hodhen nga Kulla e Parisit.Cila prej tyre ra me shpejt?Brunja,ndersa bjondja po pyeste per rrugen.
11-Cfare 17 bjonde para diskotekes?
Presin te18,pasi ne dere shkruhet ndalohen nen18.....
12-Pse buzeqesh bjondina kur shkreptin?
Sepse kujton se po i bejne foto...
13-Cben nje brune mes dy bjondeve?
Rolin e perkthyesin.....................

Te me falin nese ka ndonje bjonde ne forum......

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi