Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Deshira e fundit.kupidforumi.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Deshira e fundit.kupidforumi. prej Sun 08 Jan 2012, 09:45

jetmira

avatar
member
member
Nese ju qellon te denoheni me vdekje dhe para ekzekutimit ju kerkojne deshiren e fundit cila do te ishte ajo?Un do te doja qe te qendroja prane shpirtit tim nertilit pasi e dua me gjithe zemer.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi