Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

KUSH ESHTE KULMI I .... ?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 KUSH ESHTE KULMI I .... ? prej Thu 21 May 2009, 08:33

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i besimit??
Te besosh se Gjyshja jote eshte e virgjer!

Kulmi i xhelozise?
Te ndahesh nga gruaja se ta marresh vesh qe ajo eshte e dashuruar me ty!

Kulmi i varferis??.....
Ta blesh buken ne Second Hand

Kulmi i Shpejtesise??
Te rretullohesh rreth nje pallati edhe te shohesh kembet prapa !

Kulmi i termetit??
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!

Kulmi i shpirtit te mir?
Te te kerkoj falur profesori qe te kapi duke kopjuar

Kulmi i elektricistit?
Te guxhulises llampen dhe te qeshin punojsit e centralit!

Kulmi i papunesise?
Ti zere rrjete merrimange ,"lulja" e prostitutes

Kulmi i thatesires?
Te beje lopa qumesht pluhur...

Kulmi i parazitizmit?
Te marresh pese yje te verdhe ne forum


Kulmi i shpreses:
te shpresosh se Shqiptaret do ndryshojne per 1000 vjet.

Kulmi i optimizmit:
te besosh se presidenti i Shqiperise do jete nje bjonde me lesh te verdha.

Kulmi i diplomacise:
te besh njerzit qe te besojne se nje bjonde eshte mesatarisht inteligjente.

KUlmi i verbimit?
Ta shofi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut?
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit?
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!

Kulmi i turpesise?
Te peshtysh nje plake ne fytyre dhe ta pyesesh perse qan (gjynaf per kte

Kulmi i racizmit?
Te pish whiskey Black&White me gota ne ndryshme!!

Kulmi i transmesionit:
te rregjistrohesh ne studiot e nje radio dhe te dalesh ne tv

Kulmi i sikletit:
Te ngjitet shoferi bashke me autobuz neper shkalle

Kulmi i shpifjes uffa
Te mbytesh ne nje bute me qurre

Kulmi i fatkeqsis:
Te luash rolin e budallait dhe te ngelesh i tille

Kulmi i matematikes
Te flesh me 2 te panjohura dhe mos te zgjidhesh asnjeren

Kulmi i aviacionit:
Te fluturosh ne qiellzen e gojes

Kulmi i ofendimit:
Ti cosh si dhurat qerosit nje kreher.

Kulmi i dituris:
Te hiqesh si i ditur dhe te mos dish ditlindjen tende.

Kulmi i genjeshtres!
Kur nje prostitut thote se eshte e virgjer.

Kulmi i kulmit ne Shqiperi!
Me thuaj nje deputet te ndershem te te them nje kurve te virgjer?

Kulmi i jollogjikes:
Nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli te kerkosh nje zezak qe nuk eshte fare aty

Kulmi i pertacise:
Ta marresh gruan shtatzane.

Kulmi i naivitetit?
T'u besosh fjaleve ne chat.

kulmi i precizitetit:
te godasesh me hekur 12 kg. mizen perdhes ne koqen e djathte

Kulmi i varferise....?
Te besh dashuri me kondom te arrnuar,ose kur te cahet ta coshe te gomisti per ta ngjitur

Kulmi i pastertise:
Te beje peshku dush

Kulmi i durimit:
Te presesh te marresh Green Card!

Kulmi i durimit:
Te vizatosh nji peshk ne mur dhe te presesh kur te iki apo kur te notoj.

Kulmi i vdekjes:
Te vdesesh nga halli..Kulmi i mushkonjes:
T'i hyje nje mushkoje nje mize ne sy..Kulmi presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briretKulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!Kulmi i ekonomise:
Te vesh nje bilete te dera ku shkruan: Mos i bini ziles se do dal un cdo 5 minuta...Kulmi i arritjes:
T'ia gjesh fundin internetitKulmi i lakmise:
Te hash grushta e te mos ngopesh.Kulmi i besnikerise;
Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruanKulmi i fuqise bindese:
Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te shendoshinKulmi i ekzagjerimit:
Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy.

kulmi i nuhatjes.

kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.


Kulmi i shpreses.

Duke te henger ujku,e ti shpreson se je ne EƒÂ«ndEƒÂ«r.

Kulmi i forumit:
Tu ankohesh administratoreve qe nuk ka forum per te vajtur ne banje.

Kulmi i lirise ose krenarise:
Te shahesh grekun nga nena ne gjuhen Shqipe duke kaluar Kakavijen me pashaporte Amerikane

Kulmi i emgrantit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne brigjet e Afrikes.

Kulmi i Amerikaneve ne Shqiperi:
Te fshihen me gjethe fiku

Kulmi per emigrantin Shqiptar ne Kine:
Ta arrestojne per mbipopullimin e lagjes 9 muaj pasi ai ka marre shtepi me qira.

Kulmi i Shqiptarit ne Amerike:
Ta arrestoje polici ne park per "vaditjen" e rrapit.

Kulmi i politikes Shqiptare:
Te ndryshoje qeveria pa hapur depot e ushtrise

Kulmi i gruas se pabese:
Te jete martuar me Shqiptarin dhe te haje "pilaf" me Kinezin.

Kulmi i kopjimit:
Ti kerkosh leje mesueses te vesh ne banje gjate provimit te anatomise.

Kulmi i miresjelljes:
Ti thuash zonjes se shtepise "Te lumshin kembet" pasi ke pire vere.

Kulmi i xhelozise ?
Te behesh xheloz per diellin qe ngroh gruan!

Kulmi i kulmeve?
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi