Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Cfare/Kush do tju bente te lumtur ne keto momente ???

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Admin

Admin
Administrator
Administrator
adela Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Razz Razz Razz

http://www.kupid.tk

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Ky siper... Rolling Eyes

Admin

Admin
Administrator
Administrator
kjo siper Razz

http://www.kupid.tk

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
puthjet e tij... Razz

Esmi

Esmi
member
member
nje fjal e embel

Esmi

Esmi
member
member
ti gjuja njerit

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Muzikë

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
te isha ne shqiperi me ate Sad

Esmi

Esmi
member
member
asgje

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
do me bente jashte mase i dashuri...

Bad Girl

Bad Girl
member
member
nje kafe

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
As vete nuk e gjej dot, ..........ka shume enigma jeta

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
aiiiiii Sad Sad Sad

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
askush dhe asgje

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
kjo siper meje po e takova kam per ta mbysur fare se e kam motrushen me te mile ne bote....

Esmi

Esmi
member
member
ta kisha afer kte siper...Very Happy

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
te pija nejher me kete siper ta beja njehere tape...

Esmi

Esmi
member
member
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:te pija nejher me kete siper ta beja njehere tape...
hahahah dhe un Razz:P

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
hahahhaha vetem mos te zenca se do te te bej tape fare ta dish hahaha te flasesh capraus

Esmi

Esmi
member
member
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:hahahhaha vetem mos te zenca se do te te bej tape fare ta dish hahaha te flasesh capraus
pse ca kujton ti se ti sdo pish e o ckam per te ber tap un ty Razz:P:P pse vetem un kshu Razz lol!

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Esmi shkruajti:
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:hahahhaha vetem mos te zenca se do te te bej tape fare ta dish hahaha te flasesh capraus
pse ca kujton ti se ti sdo pish e o ckam per te ber tap un ty Razz:P:P pse vetem un kshu Razz lol!


Hahahah epo mire do pijme te dyja Razz

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
te mos kisha provim neser :'(

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:te mos kisha provim neser :'(


te uroj te dalesh sa me mire

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:
factoяi-(Admin) shkruajti:te mos kisha provim neser :'(


te uroj te dalesh sa me mire
flm ylli tkshshshsxh

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:
factoяi-(Admin) shkruajti:te mos kisha provim neser :'(


te uroj te dalesh sa me mire
flm ylli tkshshshsxh


Ej me shkruaj pak kur te hysh si dole ne provim ok?

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi