Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Kush është besnik në një lidhje Dashurije, mashkulli apo femra ?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Question

Bad Girl

Bad Girl
member
member
Femra!

Admin

Admin
Administrator
Administrator
mashkulli

http://www.kupid.tk

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
as mashkulli as femra Razz

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
ose jane te dy ose sesht asnjeri ...

Esmi

Esmi
member
member
Varet sepse besimi fitohet...e mashkulli e ka veshtire ta fitoj besimin e femres, duke pasur parasysh qe femrat mbajne shume sekrete, e mashkulli e urren kete gjest.Kurse femra eshte pak me ndryshe.
Kur njeriu zhgenjehet duhet te shpresoj,dhe kur te shpresoj ateher duhet dhe te dyshoj...

Admin

Admin
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:as mashkulli as femra Razz


Mon 4 May 2009 - 15:04 Evil or Very Mad mashkulli !!!

http://www.kupid.tk

Adela

Adela
Administrator
Administrator
varet scratch

JURI

JURI
member
member
mashkulli

jetmira

jetmira
member
member
Varet se kush eshte me i sinqerti.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi