Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Mariah, sa eshte shendoshur!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mariah, sa eshte shendoshur! prej Sat 07 Nov 2009, 11:13

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Cfare i ka ndodhur Mariah Carey? Ne disa foto te fundit te publikuar se fundmi e veshur si engjell per festen e Halloween, Mariah duket teper e shendoshe.

Dekolte e ekzagjeruar, forma teper te rrumbullakosura dhe kofshe te fryra. Megjithate ne fytyre ajo duket shume e lumtur.

Pavaresisht se ka fituar shume kilograme, kengetarja sensuale nuk heziton te mbaje veshje te shkurtra qe ia nxjerrin me ne pah format.

2 Re: Mariah, sa eshte shendoshur! prej Wed 07 Dec 2011, 22:40

jetmira

jetmira
member
member
Nuk rrethohen kengetaret e huaja me mentalitet sikur rrethohen kengetaret tona,prandaj nuk e vrasin mendjen edhe aq shume dhe nuk u u intereson se c;fare thone te tjeret per ta.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi