Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Skenderbeu hap fushate elektorale.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Skenderbeu hap fushate elektorale. Empty Skenderbeu hap fushate elektorale. prej Sat 24 Dec 2011, 11:52

jetmira

jetmira
member
member
Sot ne oren 13 ne qender te Prishtines Skenderbeu zbriti nga kali i tij dhe e shpalli zyrtarish te hapur fushaten elektorale.Ne takim mes anetareve te partise krutane moren pjese edhe Marin Barleti i cili u kthye enkas nga Venediku per te marre pjese ne kete mbledhje.Edhe sot pati ankesa nga LDK per filllim te parakoshem te zgjedhjeve.
Skenderbeu kaloi nje kohe edhe ne Germi ku mblodhi mbeturinat te njejte si rivalet e tij nga partite e tjere.

Ky artikull eshte marre nga:http://www.trillime.com/?p=419

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi