Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Summer hot 2012

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Summer hot 2012 prej Sun 08 Jan 2012, 09:47

jetmira

avatar
member
member
Ku do te donit qe ti kaloni keta pushime dhe me ke?


Do te shkoj qe ti kaloj ne durres dhe shpresoj qe te vij dhe tili aty.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi