Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

CFARE DO KISHIT DASHUR NE KETO MOMENTE ?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 CFARE DO KISHIT DASHUR NE KETO MOMENTE ? prej Thu 21 May 2009, 08:38

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Cdo te kishit dashur ne keto momente te ksihit ose te benit dicka...

2 Re: CFARE DO KISHIT DASHUR NE KETO MOMENTE ? prej Thu 08 Dec 2011, 22:27

jetmira

avatar
member
member
Te kisha nje akullore,por ce do se eshte dimer dhe nuk kam ku ta gjej nje.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi