Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Sikur te isha me ty tani...

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sikur te isha me ty tani... prej Thu 21 May 2009, 08:37

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Po e hapi dhe nje teme ketu

ç'do Fjali fillon keshtu--sikur te isha me ty tani...

Po e jap nje shembull

Sikur te isha me ty tani,do te merje nje perqafim te forte...

2 Re: Sikur te isha me ty tani... prej Thu 21 May 2009, 14:59

Admin

avatar
Administrator
Administrator
sikur te isha me ty tani, do te beja te ndjeje te gjith boten ne duart e tua...

http://www.kupid.tk

3 Re: Sikur te isha me ty tani... prej Thu 08 Dec 2011, 22:26

jetmira

avatar
member
member
Sikur te isha me ty tani,te qendronim ne dritare,te shikonim henen lajkatare dhe te merrnim neper goje te gjithe miletin,sikur bejne ato me ne te dy.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi