Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Kujdes nga kjo vajze:Eshte fytyra e se keqes

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kujdes nga kjo vajze:Eshte fytyra e se keqes prej Sun 29 Jan 2012, 10:09

jetmira

jetmira
member
member
http://infoalbania.org/images/stories/Lifestyle/kujdes-nga-kjo-vajze.jpg
http://infoalbania.org/images/stories/Lifestyle/kujdes-nga-kjo-vajze.jpg
Aparenca genjen,por sipas nje universiteti amerikan kjo eshte fytyra e se keqes.Kane sherbyer300fotografi te perpunuara ne kompjuter perpara arritjes ne kete konkluzion.Behet fjale per nje pune te gjate te kerkimeve te kryera nga Universiteti i Washingtonit ne St.Lois,Nicholas Holtzman ka zbuluar keshtu te keqen vete.
Nje shume e tipareve te fytyres qe jane perpunuar mes tyre,kane kthyer fytyren e kesaj te reje qe duket se eshte prototipi i psikopates.
Pas kesaj fytyre,normale fshihet nje person i pandjeshem dhe i paskrrupullt,i ftohte me deshiren per te komanduar te tjeret,plus genjeshtrave dhe mashtrimeve.
Konkluzione qe per disa te tjere bie ne kundershtim,fytyra e kesaj vajze nuk shkakton asnje frike.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi