Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Cili eshte vesi juaj me i keq??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cili eshte vesi juaj me i keq?? prej Fri 29 May 2009, 03:00

Esmi

Esmi
member
member
Cili eshte vesi juaj me i keq?keni provuar ta hiqnit?nese po si,dhe ia keni arritut qellimit??
Po ai qe ju besdis me shume kur e bejne te tjeret??

2 Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?? prej Fri 29 May 2009, 03:06

Esmi

Esmi
member
member
Zakonisht kur jam nervoze kercas gishtat, ha thojt...
Razz lol! lol! lol!

3 Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?? prej Fri 29 May 2009, 03:10

Bad Girl

Bad Girl
member
member
cigarja Rolling Eyes

4 Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?? prej Sun 31 May 2009, 13:48

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
nervozohem shpejt,mari flake shpejt po nuk me mbeshteten ne ate qe dua...gjithashtu edhe jam shum e padjallezuar ne disa ane...

5 Re: Cili eshte vesi juaj me i keq?? prej Thu 08 Dec 2011, 00:01

jetmira

jetmira
member
member
nervozohem shpejt dhe cigarja

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi