Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

A keni vuajtur ndonjëherë për ndonjë vajzë apo djalë ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

avatar
Administrator
Administrator
po

http://www.kupid.tk

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
po,dhe nuk ja uroj askujt esht e dhimbshme me shum sec mund ta imagjinosh ndonjeher

Admin

avatar
Administrator
Administrator
Sad Sad Sad

http://www.kupid.tk

jetmira

avatar
member
member
Po,por djem si ai nuk shikojne mire qe te dashurohen pas te sinqertave,por merren me k.....nuk ia uroj askujt qe te vuaje.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi