Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

10 gjerat qe urrejne meshkujt ne shtrat.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 10 gjerat qe urrejne meshkujt ne shtrat. prej Tue 10 Jan 2012, 08:23

jetmira

jetmira
member
member
1-Disa vajza nuk bejne asgje por vetem presin te vije kenaqesia qe e presin.
2-dJEMTE ADHUROJNE TE PUthen neper cdo pjese te trupit dhe jo vetem vajzat.
3-disa mendojne se vetem djali duhet te sundoje gjate aktit,por shume here gabojne.
4-behuni te ndjeshme dhe jo te rrini si mumje
5-nese doni kenaqesi dhurojani partnerit
6-vajzat duhet ti shfaqen ndjenjat dhe jo te rrine pa bere ze
7-mos u beni te turpshme por bejini surpriza
8-mos rrini si te turpshme por merreni iniciativen pasi do ta humbisni
9-nuk duhet te pendohesh sidomos ne syte e tij
10-meshkujve nuk ju pelqejne qe vajza te flase budallalleqe ne shtrat

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi