Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Zhvishet Kim Kardashian (Foto)

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

DardanK

avatar
member
member
Duket se ndarja nga basketbollisti Kris Humphries pas vetëm 72 ditësh nuk e ka ndalur superyllin televiziv, Kim Kardashian të realizojë edhe një seri fotosh joshëse.

Më shumë se fjalët flasin vet imazhet, ndërsa vlen të përmendet se Kim nuk është duke e humbur kurorën e mbretëreshës televizive, duke ia bërë edhe njëherë të ditur basketbollistit se çfarë humbi. /Telegrafi/

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

jetmira

Mesazh prej Wed 21 Dec 2011, 07:56  jetmira

Duan fame dhe prandaj zhvishen kengetaret ne kete menyre.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi