Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Te iki nga shtepia?Jam gati te jem e lire

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Te iki nga shtepia?Jam gati te jem e lire prej Mon 30 Jan 2012, 09:06

jetmira

jetmira
member
member
"Te dashur mami dhe babi"
Me ne fund,vendosa te iki.Sic ju kam thene me pare,nuk e bej kete per inatin tuaj apo per tu hakmarre.Nuk kam si te jem e lumtur e mbyllur brenda kater mureve,ashtu si doni ju.Ndoshta keshtu s'do jem e lumtur,por prape se prape dua ta provoj njehere".

Shume femije nuk merren vesh me prinderit,dhe si pasoje perfundojne duke bere gati valixhet.Ti ke kontradita te vazhdueshme,sa gjendja behet e padurueshme.Kerkon lirine tende,edhe pse tia ndalesh mbane vetem nuk eshte e lehte aq sa mendon,por le ta provosh njehere.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi