Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Vjen nje moment dhe..........?

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1Vjen nje moment dhe..........? Empty Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 24 Apr 2009, 14:14

Admin

Admin
Administrator
Administrator
dhe dua ta kem pran.................... Rolling Eyes Rolling Eyes

http://www.kupid.tk

2Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 24 Apr 2009, 14:37

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Dhe po vdes per gjum... Sleep Sleep Sleep Sleep

3Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Sun 03 May 2009, 20:05

Admin

Admin
Administrator
Administrator
dhe po me mbyllen syt pale

http://www.kupid.tk

4Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Mon 04 May 2009, 08:05

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
dhe me merr malli

5Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Mon 11 May 2009, 16:57

Admin

Admin
Administrator
Administrator
e dua shum shum shum shum shum

http://www.kupid.tk

6Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 12 May 2009, 11:31

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
...dhe dua te te raf Razz

7Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 12 May 2009, 14:47

Admin

Admin
Administrator
Administrator
dhe dua nje nje spul tjeter si ajo se me perkedheli shum Razz Razz Razz Razz

http://www.kupid.tk

8Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Wed 13 May 2009, 16:31

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
...dhe sheh veten ne dy bote te ndryshme...njeheresh...

9Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Mon 18 May 2009, 11:23

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
...dhe dua te tkem afer...

10Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 26 May 2009, 06:22

Esmi

Esmi
member
member
..... duhet me korr ate qe ke mbjell.

11Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 26 May 2009, 06:24

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Vjen nje moment dhe e kupton realitetin...

12Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 26 May 2009, 06:26

Esmi

Esmi
member
member
Vjen nje moment edhe e tregojm se kush jemi ne te vertet

13Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 26 May 2009, 07:18

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
vjen nje moment dhe ....e kupton qe te ze qymyri .... Embarassed Embarassed

14Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Tue 26 May 2009, 07:22

Esmi

Esmi
member
member
vjen një moment kur njeriu bëhet pesimist

15Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Wed 27 May 2009, 09:02

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
dhe njeri te acaron Vjen nje moment dhe..........? Emo-girl-012

16Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Wed 27 May 2009, 18:19

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
vjen nje moment dhe....me vjen per te qare se dua te degjoj zerin e dikujt....

17Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Thu 28 May 2009, 15:46

Esmi

Esmi
member
member
Vjen nje moment dhe sdi cte besh...

18Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Thu 28 May 2009, 17:05

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
....dhe je me Serioze se kurr...

19Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Thu 28 May 2009, 18:02

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
...kam frike mos humb dike...

20Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 29 May 2009, 03:09

Bad Girl

Bad Girl
member
member
...dhe do vdesesh...

21Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 29 May 2009, 12:00

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
... kam frike mos humb dike edhe sot...

22Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Fri 29 May 2009, 13:30

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
...dhe acarohem...

23Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Sat 30 May 2009, 07:28

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
dhe enderroj me sy hapur.... si i behet kesaj pune?

24Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Sat 30 May 2009, 15:07

Esmi

Esmi
member
member
....dhe dyshoj... scratch

25Vjen nje moment dhe..........? Empty Re: Vjen nje moment dhe..........? prej Sat 30 May 2009, 16:46

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
dhe me mer malli per kete siper shume fare...

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi