Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Jeni penduar ndonjehere ne jete,dhe PSE? ose per cfar?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin


Administrator
Administrator
jam penduar. Pse??? Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid

NO COMENT Razz

http://www.kupid.tk

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥


Administrator
Administrator
Po jam penduar...qe se kam njohur dike kur isha ne shqiperi....se kemi qene aq afer edhe sjemi njohur ndonjehere....pastaj jam superpenduar qe njoha dike ne internet...nuk ia vlen as ta permendesh....

jetmira


member
member
Po,se jam treguar e sinqerte dhe kam vuajtur,saqe kusherira zuri te dashur djalin qe une doja dhe me ane te kesaj mesova te urrej.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi