Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Ai i thot...ajo i pergjigjet...

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ai i thot...ajo i pergjigjet... prej Mon 23 Apr 2012, 23:40

jetmira

jetmira
member
member
Ai i thot : te betohem per qiellin Ajo i pergjigjet : atje lart eshte satani
ai te betohem per detin - ajo esht i thell sa ska
ai per ty djeg nje pyll te ter - ajo kjo eshte bes per femij
ai ma ve koken ne gersher - ajo dhe kte the se tjeter sdi
ai te bej be per njerzit e shpis - ajo cke me ta ti betohu
ai harrofsha ligjet e qeveris - ajo shkojn e vin vec ti ndrrohu
ai per kishen te betohem - ajo sesht vec gur e gelqere
ai gjith rinin ta dhuroj - ajo mos fol me me genjeve

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi