Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Si jan vajzat.....?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Si jan vajzat.....? prej Sun 29 Jan 2012, 00:37

jetmira

jetmira
member
member
Do flasim ne pergjithesi me optimizem sigurisht sesi jane vajzat ashtu edhe nga bota e brendshme e tyre!Me sa kam vene re ne kete forum vajzat tona zene nje vend te konsiderueshem dhe jo vetem kaq por jane dhe mjaft inteligjente,te shkathta dhe shume simpatike.....prandaj forumiste te dashur le te japim mendime sesi jane vajzat ne pergjithesi.....

2 Re: Si jan vajzat.....? prej Sun 29 Jan 2012, 00:37

jetmira

jetmira
member
member
Vajzat dhe gotat gjithnje jane ne rrezik.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi