Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

si i perballoni situatat e veshtira???

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1si i perballoni situatat e veshtira??? Empty si i perballoni situatat e veshtira??? prej Fri 29 May 2009, 02:52

Esmi

Esmi
member
member
shpesh here ne jete perballemi me situata te veshtira,dhe nga njehere bejme veprime te pamenduara te gabuara etj...juve si i berballoni keto situata?

2si i perballoni situatat e veshtira??? Empty Re: si i perballoni situatat e veshtira??? prej Thu 05 Nov 2009, 16:36

JURI

JURI
member
member
duke u munduar per te gjetur zgjidhjen me te mir dhe duke vuajtur ne heshtje..........

3si i perballoni situatat e veshtira??? Empty Re: si i perballoni situatat e veshtira??? prej Wed 07 Dec 2011, 23:10

jetmira

jetmira
member
member
Vuaj ne heshtje dhe qaj nga merzetia.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi