Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Kam jeten me te bukur ne bote,dhe jam mirenjohese me cka kam.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

jetmira

jetmira
member
member
Nuk e di nqs rini te mendoni sa shume gjera keni ne jete.
Pse vetem kur ndodh nje fatkeqesi njeriu realizon cfare ka?

A jeni menduar sa me fat qe jeni qe kani shendet,nje cati mbi koke,dhe mbase nje familje qe ju do?

Pse njeriu seshte i kenaqur me cfare ka,dhe behet i pangopur te ket sa me shum....

Ahju ka ndodhur te shikoni nje te ri te paralizuar dhe te thoni fLM O ZOT qe eci me kembet e mia!?

Sa e vleresoni jeten qe keni?Sa te falenderuar jemi me cfare keni realizuar tani?

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi