Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Ndoshta......!!!

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]

26Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Thu 04 Jun 2009, 00:47

Esmi

Esmi
member
member
Ndoshta....ndoshta...

27Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Thu 04 Jun 2009, 06:14

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
ndoshta sot vjen ai...

28Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Tue 03 Nov 2009, 12:23

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Ndoshta po me ze gripi Crying or Very sad

29Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Tue 03 Nov 2009, 12:28

Admin

Admin
Administrator
Administrator
ndoshta po ma ngjit edhe mua Crying or Very sad

http://www.kupid.tk

30Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Tue 03 Nov 2009, 12:31

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Ndoshta kalon shpejt Neutral

31Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Thu 05 Nov 2009, 16:21

JURI

JURI
member
member
ndoshta po fillon nje dit e re???

32Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Wed 07 Dec 2011, 23:32

jetmira

jetmira
member
member
Ndoshta vjen nje dite kur do te pendohet dhe te me shikoje ne nje tjeter vend,por do jete teper vone dhe une nuk do te kem meshire per te sikur nuk pati ai per mua.

33Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Fri 09 Dec 2011, 04:44

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Nodshta ...... do te vijne dite me te bukura!! Very Happy

http://www.kupid.tk

34Ndoshta......!!! - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta......!!! prej Mon 23 Apr 2012, 23:28

jetmira

jetmira
member
member
do te me kerkosh nje dite,por do jet teper vone

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi