Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Cfar simbolizon, ose mendoni se simbolizon emri yt ?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

Admin
Administrator
Administrator
emri im simbolizon shkronjen A Rolling Eyes

http://www.kupid.tk

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
AHahha Jur emri im simbolizon shkronjen E madje e ne venat e kam ate shkronje...

jetmira

jetmira
member
member
Emri im simbolizon qe une te jem nje vajze e mire dhe te arrij aty ku dua une me ane te vullnetit.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi