Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Dituria apo parate?Cilen do te zgjedhnit?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dituria apo parate?Cilen do te zgjedhnit? prej Sun 29 Jan 2012, 00:27

jetmira

jetmira
member
member
Po tju jepej mundesia te zgjedhni midis diturise dhe parave,cilen do te zgjidhnit?

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi