Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

A Mund Te Mbetesh Shoke?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A Mund Te Mbetesh Shoke? prej Tue 21 Apr 2009, 15:38

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Nje pyetje qe eshte ne mendjen e shume te rinjve pasi lidhjet e tyre perfundojne.

A mund te qendrosh shoke me dike qe do apo ke dashur per nje periudhe kohe???

Dua te lexoj disa opinione por pa gjykuar njeri.

2 Re: A Mund Te Mbetesh Shoke? prej Wed 22 Apr 2009, 07:59

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
JO!

3 Re: A Mund Te Mbetesh Shoke? prej Wed 22 Apr 2009, 11:45

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
un them e Po e jo

4 Re: A Mund Te Mbetesh Shoke? prej Sun 03 May 2009, 20:11

Admin

Admin
Administrator
Administrator
maybe...

http://www.kupid.tk

5 Re: A Mund Te Mbetesh Shoke? prej Tue 26 May 2009, 07:46

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Nese e ke dashur me te veretete kurre nuk mund te behesh shok/shoqe me te.Por nese s'e ke dashur, ndryshon puna se dhe mund te mbetesh shok me te.

6 Re: A Mund Te Mbetesh Shoke? prej Wed 27 May 2009, 18:25

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:Nese e ke dashur me te veretete kurre nuk mund te behesh shok/shoqe me te.Por nese s'e ke dashur, ndryshon puna se dhe mund te mbetesh shok me te.


ta mbeshtes mendimin ,por edhe si dihet...ka raste qe mbetesh shok

7 Re: A Mund Te Mbetesh Shoke? prej Thu 28 May 2009, 15:00

Esmi

Esmi
member
member
varet nga lloji i lidhjes qe ke patur me kete personin, jane lidhje qe jane te destinuara drejt shoqerise qe edhe ne periudhen e frekuentimit si te dashur prap ka qene me shume shoqeri POR nje histori pasionale dashurie ku me te vertete ndienja ka qene e forte nuk mund te shnderohet kurre ne shoqeri

8 Re: A Mund Te Mbetesh Shoke? prej Fri 23 Dec 2011, 03:36

jetmira

jetmira
member
member
Nuk mund te qendrosh,pasi nuk mundesh te qendrosh me te thjesht si shok.Sidomos kur e shikon me nje tjeter,dhe kur te konsideron mike/mik(kur e don akoma me shpirt).

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi