Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

MESHKUJT DHE INTELIGJENCA FEMERORE

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 MESHKUJT DHE INTELIGJENCA FEMERORE prej Tue 21 Apr 2009, 15:37

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Do te doja te dija mendimin tuaj meshkuj dhe femra ne lidhje me kete teme`!

A i tremben meshkujt inteligjences femerore?

Si ndihet nje mashkull kur e dashura e tij i perket nje shtrese me te larte kulturore?

A pershtatet dot ne rethin shoqeror te saj?

Problemet qe lindin! Smile

2 Re: MESHKUJT DHE INTELIGJENCA FEMERORE prej Fri 23 Dec 2011, 03:34

jetmira

jetmira
member
member
Ka dhe nga ato meshkuj qe i tremben,pasi truri i nje femre mund te beje gjithshka(edhe mund te hakmerret).Zakonisht meshkujt jane me te ulet sesa femra(ne ate kulturore flas)ne te shumten e rasteve femrat jane me te preokupume per te vazhduar studimet e tyre.Nga kjo mund te linde xhelozia,ne shume raste ndahen ose vret gruan.Edhe mund tu pershtaten pasi meshkujt nuk e kane te veshtire.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi