Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

A e pini cigaren dhe sa paketa pini ne dit?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

Admin
Administrator
Administrator
uj jam duhanpires i rregullt edhe konsumoj 1 paket per nje muaj Very Happy

http://www.kupid.tk

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:uj jam duhanpires i rregullt edhe konsumoj 1 paket per nje muaj Very Happy
do tthuash per 1 or nje paket e Twisted Evil

Admin

Admin
Administrator
Administrator
kur me marojn cigaret blej paket tjeter por jo me sh se 2 paketa ne dit Smile

http://www.kupid.tk

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:kur me marojn cigaret blej paket tjeter por jo me sh se 2 paketa ne dit Smile
flm per sinqeritetin Smile

jetmira

jetmira
member
member
E pata filluar per te hequr stresin,pija nje pakete per 3 dite,por e lashe se desh vdiqa fare.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi