Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Ah sikur......

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]

26Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Wed 03 Jun 2009, 16:36

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
ah sikur te vdes !!! ah sikur mos me kete harruar dikush!!!

27Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Thu 04 Jun 2009, 00:45

Esmi

Esmi
member
member
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:ah sikur te vdes !!! ah sikur mos me kete harruar dikush!!!
ah sikur te vdisja dhe un Sad

28Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Thu 04 Jun 2009, 06:12

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Ah sikur te mos isha semure sot

29Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Fri 05 Jun 2009, 01:06

Esmi

Esmi
member
member
Ah sikur te sherohej kjo siper Razz

30Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Fri 05 Jun 2009, 08:05

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Esmi shkruajti:Ah sikur te sherohej kjo siper Razzhahah thnx sot jam me mire..te kshxh je shpirt njeriu

31Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Sat 06 Jun 2009, 13:45

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
ah sikur ta kisha afer kte motlushen time ktu kishim bo gallat:D

32Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Sun 07 Jun 2009, 07:41

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:ah sikur ta kisha afer kte motlushen time ktu kishim bo gallat:Dah sikur te benim gallate te dyja sa mir do ishte...

33Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Sun 28 Jun 2009, 06:11

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
sikur te ishte kjo siper on tani Very Happy

34Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Sun 28 Jun 2009, 06:36

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
factoяi-(Admin) shkruajti:sikur te ishte kjo siper on tani Very HappyAH sikur te flasi me ty uneeeeeeeee, me mungonnnnnnnnnnn

35Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Sun 01 Nov 2009, 09:31

Admin

Admin
Administrator
Administrator
ah sikur .................................................... Sad

http://www.kupid.tk

36Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Mon 02 Nov 2009, 09:35

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:ah sikur .................................................... Sad
ah sikur mos te shihja asnjher keshtu...

37Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Thu 05 Nov 2009, 16:28

JURI

JURI
member
member
ah sikur mos te ekzistonte njerzimi...........

38Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Wed 07 Dec 2011, 23:11

jetmira

jetmira
member
member
te vinin pushimet verore dhe te shkoja me pushime qe te mbaronte kjo shkolle.

39Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Fri 09 Dec 2011, 04:49

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Ah sikur te isha edhe nje her ne gjimnaz! Smile

http://www.kupid.tk

40Ah sikur...... - Faqe 2 Empty Re: Ah sikur...... prej Mon 23 Apr 2012, 23:32

jetmira

jetmira
member
member
te ishim ne te dy.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi