Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

..............horoskopi.............

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ..............horoskopi............. prej Tue 21 Apr 2009, 15:22

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Dashi
Mos u merakosni nese nuk do t'ju therrasin ne aktivitet mes miqsh .Por problem, parashikohet qe te rrini ne shtepi dhe te hani nje darke romantike , me qirinj per shkak te mungeses se dritave .

Demi
Te gjthe ju te shenjes se demit do te semureni me grip dhe do te keni temperature deri ne muajin tjeter , kur Venusi ne shenje me nderhyrjen e Aferdites , te Marsit e te Jupiterit do te qetesoje gjendjen tuaj gripale dhe do te dergoje Merkurin per vizite ne shtepine tuaj .

Binjaket
Per binjaket ju keshilloj te visheni trashe , qe te mos ftoheni dhe te mos beni shume mungesa deri ne fund te muajit . Ok ?

Gaforrja
E di qe si pelqeni lajmet e keqija. Per shkak te etikes profesionale me duhet te them te verteten dhe vetem te verteten . Keni vetem 6 dite drita !

Luani
Te shtunen e fundit te muajit do te jeni te ftuar ne nje ditelindje . Atje do te kenaqeni pa mase .Do te kerceni me dema , me desh , me akrep , me peshq etj .

Virgjeresha
Ju te dashur do te keni veshtiresi ekonomike te medha pasi do t'ju vjedhin portofolin ne autobus .

Peshorja
Peshojini mire fjalet para se t'i thoni . Nen ndikim e Venusit parashikohet qe te perlesheni keqas me dy peshq dhe nje shigjetar .

Akrepi
Ju karakterizoheni per inteligjence . Por c'ti besh , keshtu e ka jeta . Me ndihmen e Henes ne shenjen e disa mesuesve , parashikohet se do te ngelni ne 4 lende kete simester .

Shigjetari
Per ju nuk kam asnje haber se me kishte humbur fleta .

Bricjapi
Kujdes kur te kaloni rrugen , parashikohet aksident ajror , ku mund te perplaseni me nje vapor dhe te thyeni hunden , krahun ose kemben !

Ujori
Mos lexoni shume se do t'ju behen trute uthull fare .

Peshqit
Kujdes me dieten peshqit e mi te dashur !Ne pushim te madh keshillohet te mos hani me shume se 2 byreqe , 3 sanduic dhe 5 pako biskota

2 Re: ..............horoskopi............. prej Tue 21 Apr 2009, 15:33

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Virgjeresha
Ju te dashur do te keni veshtiresi ekonomike te medha pasi do t'ju vjedhin portofolin ne autobus

Hahah qyqjaaa Laughing

3 Re: ..............horoskopi............. prej Wed 22 Apr 2009, 14:07

Bad Girl

Bad Girl
member
member
Peshqit
Kujdes me dieten peshqit e mi te dashur !Ne pushim te madh keshillohet te mos hani me shume se 2 byreqe , 3 sanduic dhe 5 pako biskota

hahahhahaha po e provoj njher Razz

4 Re: ..............horoskopi............. prej Thu 22 Dec 2011, 08:41

jetmira

jetmira
member
member
Ahahahaha e di se i pelqeni lajmet e keqija.Per shkak te etiketes profesionale me duhet te them te verteten.Keni vetem 6 dite drita,e shkreta do me leka pa hy ne internet(c'te bej se u mesova me kete forum).

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi