Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Horoskopi ditor - 5 nëntor

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Horoskopi ditor - 5 nëntor prej Thu 05 Nov 2009, 08:28

Adela

Adela
Administrator
Administrator

Dashi 21 mars- 20 prill

Mënyra e komunikimit më të tjerët është ajo që do ju ndihmoj. Energjia e juaj duhet të shfrytëzohet me anë të aktiviteteve frenetike. Në mbrëmje do të keni një mundësi të re në dashuri!

Demi
21 prill- 21 maj

Duhet që ti shmangeni planeve serioze që i keni planifikuar për sot. Sepse nuk keni informacione të mëdha për biznesin që keni nisur. Andaj është më mirë që të bëni ndonjë hulumtim dhe pastaj ta zbatoni planin.

Binjakët
22 maj- 21 qershor

Tani është koha që të ecni përpara vetëm. Në fakt nuk e keni kuptuar se çfarë jeni duke bërë! Energjia e juaj mendore është perfekt për ti kryer punët me kohë dhe tia bëjnë jetën më interesante, po ashtu!

Gaforrja
22 qershor- 22 korrik

Stili i juaj i komunikimit është paksa i sinkronizuar me të gjithë ata që do bisedoni sot. Kështu që mos krijoni keqkuptimet. Mos i merrni gjërat shumë seriozisht sepse shumica e punëve do të kryhen gjatë ditës së nesërme.

Luani
23 korrik- 22 gusht

Debati do të jetë më i vështirë se zakonisht gjatë ditës së sotme kështu që kujdes. Duhet që të bëni disa hapa pozitiv para se të jeni plotësisht të sigurt në veprimet që i bëni. Kujdes me paratë!

Virgjëresha
23 gusht- 22 shtator

Pezullimi i një pune do të jetë diçka e vështirë për juve gjatë ditës së sotme. Megjithatë do ju ndihmoj në përgatitjen e juaj profesionale. Yjet ju sugjerojnë që të keni kujdes më të madhe me shëndetin!

Peshorja
23 shtator- 22 tetor

Një mundësi e artë do tju paraqitet në rrugë sot! Është një mundësi që do ju bëj të provoni diçka krejtësisht të re. Ndoshta, shefi i juaj do ju jep më shumë përgjithësi dhe autoritet. Mos hezitoni! Pranoni!

Akrepi
23 tetor- 21 nëntor

Keni nevojë që të jeni më shumë i kujdesshëm në biznes dhe financa! Edhe nëse keni financa të mjaftueshme duhet që të tregoheni kursimtar. Në dashuri duhet që të jeni më i/e kujdesshëm me partnerin/ën.

Shigjetari
22 nëntor- 21 dhjetor

Diçka po ju shqetëson! Një punë filozofike mund tju duket abstrakte por duhet që të punoni më shumë. Mendoni më shumë para se gjërat të bëhen serioze në punë. Në dashuri do të fitoni atë që keni pritur.

Bricjapi
22 dhjetor- 20 janar

Duhet që të jeni sa më i hapur me shokët dhe kolegët edhe kur keni të bëni më të vërtetën e shëmtuar. Keni shumë respekt për të gjithë por yjet ju sugjerojnë që të punoni me drejtësi!

Ujori
21 janar- 18 shkurt

Puna është ajo që do e qet në shesh anën e juaj kreative duke sjell në punë ide të reja. Keni energji të mirë e cila mund tju bëj brilant në aktivitete! Nëse qëllimet e juaja nuk kuptohen atëherë do arrini që ti impononi mendimet.

Peshqit
19 shkurt- 20 mar

Jeni shumë kreativ/e sot edhe pse është një ditë e keqe për Peshqit. Megjithatë mund ti mobilizoni energjitë e juaja për të arritur qëllimet. Kjo vlen për punë! Por, në dashuri jeni shenja më e favorizuar sot!

2 Re: Horoskopi ditor - 5 nëntor prej Thu 05 Nov 2009, 08:35

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Adela shkruajti:


Binjakët
22 maj- 21 qershor

Tani është koha që të ecni përpara vetëm. Në fakt nuk e keni kuptuar se çfarë jeni duke bërë! Energjia e juaj mendore është perfekt për ti kryer punët me kohë dhe tia bëjnë jetën më interesante, po ashtu!

http://www.kupid.tk

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi