Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

PERSE URREJME?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 PERSE URREJME? prej Mon 27 Apr 2009, 18:26

Admin

Admin
Administrator
Administrator
................?

http://www.kupid.tk

2 Re: PERSE URREJME? prej Mon 11 May 2009, 11:51

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Sepse na kane lenduar aty ku sduhet ,megjithese nuk urrej por e kam dike shum inat...

3 Re: PERSE URREJME? prej Sat 30 May 2009, 02:08

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Sa me shume te duash aq me shume do urresh, ama urrejtja shtyp zemren dhe verbon shpirtin me sublim...


p.s. urrejtja eshte nje mbeturine e dashuirse.

4 Re: PERSE URREJME? prej Sat 30 May 2009, 02:09

Esmi

Esmi
member
member
Perse urrejme?
Pa urrejtje nuk do te kishte as dashuri qe keshtu eshte e dobishme.Urrejtja dhe dashuria jane sentimente te ndara nga nja fije shume e holle,dhe shpesh nderrojne ngjyrat per tu fshehur sa me mire.

5 Re: PERSE URREJME? prej Sat 30 May 2009, 07:31

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
urrejme sepse jemi qenie njerzore qe i duam gjerat sipas endrres tone...vjen dikush e na lendon me shume sec mund ta imagjinosh...jane dhimbje qe nuk kalohen lehte e fillojme urrejm... Shocked sa kot ja futa hajde ta mirni vehs...

6 Re: PERSE URREJME? prej Wed 07 Dec 2011, 23:56

jetmira

jetmira
member
member
sepse na lendojne njerezit e aferm dhe atehere kur nuk e presim.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi