Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

thashethem apo e vertete....?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 thashethem apo e vertete....? prej Fri 24 Apr 2009, 14:09

Admin

avatar
Administrator
Administrator
kam degjuar se je e dashuruar Razz

http://www.kupid.tk

2 Re: thashethem apo e vertete....? prej Fri 24 Apr 2009, 14:33

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
e ver8
Kam degjuar se ke qen njeher ne burg?

3 Re: thashethem apo e vertete....? prej Fri 24 Apr 2009, 14:35

Admin

avatar
Administrator
Administrator
thashthem Razz Razz Razz Razz Razz

kam degjuar se me do Very Happy

http://www.kupid.tk

4 Re: thashethem apo e vertete....? prej Fri 24 Apr 2009, 14:44

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
kush te rrejti Razz Shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume e ver8
Kam degjuar se sot ske qen ne shkoll?

5 Re: thashethem apo e vertete....? prej Sun 03 May 2009, 20:31

Admin

avatar
Administrator
Administrator
e vertet
kam degjuar se je shum thashethemaxhije Razz Razz

http://www.kupid.tk

6 Re: thashethem apo e vertete....? prej Mon 04 May 2009, 08:28

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
qyqja un Razz jo mo thashethem
kam degjuar qe kan fillu te te ngacmojn sh Razz

7 Re: thashethem apo e vertete....? prej Tue 26 May 2009, 12:20

Esmi

avatar
member
member
thashethem
kam degjuar qe je 20 vj ?

8 Re: thashethem apo e vertete....? prej Sat 24 Dec 2011, 23:51

jetmira

avatar
member
member
kam degjuar se je i njohur ketu ne forum,dhe mendoj se je ti 20 vjec dhe jo un

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi