Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Zemra e thyer vertete.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Zemra e thyer vertete. prej Sun 08 Jan 2012, 04:35

jetmira

jetmira
member
member

2 Re: Zemra e thyer vertete. prej Sun 08 Jan 2012, 04:36

jetmira

jetmira
member
member

3 Re: Zemra e thyer vertete. prej Sun 08 Jan 2012, 04:36

jetmira

jetmira
member
member

4 Re: Zemra e thyer vertete. prej Sun 08 Jan 2012, 04:36

jetmira

jetmira
member
member

5 Re: Zemra e thyer vertete. prej Sun 08 Jan 2012, 04:37

jetmira

jetmira
member
member

6 Re: Zemra e thyer vertete. prej Sun 08 Jan 2012, 04:41

jetmira

jetmira
member
member
Nese do te me vrasesh mos merr thike ose pistolete,
por me thuaj ste dua dhe zemra do ndaloje vete.

Zemren e le te thyer dhe shkove
tjetres i besove.
Sonte ti gezon
ndersa zemra ime vajton.
Vajton se zemra e tij te vetem e la,
dhe tjetres rrugen te lire ia dha.
Ti sonte martohesh trokasin vallet
ndersa per mua filluan vallet.
Vetmia me rrethon,
por Wiski qe me shoqeron.
me fto ne dasem dhe do te vij,
do te dehem sonte nga dashuria,
jo nga rakia por nga lotet e mia.
Do te te ureoj per tradhetine
pasi me dhe si dhurate vetmine.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi