Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Qyteti im/kupidforumi

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Qyteti im/kupidforumi prej Mon 09 Jan 2012, 08:32

jetmira

jetmira
member
member
me rruget qe mbartin grimca shpirti qe lihen pas...mbeti me ty pafajesia ime ndersa endet neper rruget e qytetit.Valle jehon akoma e qeshura ime anes atij muri ku gervishtja fjale te panumerta.Te kujtohet emri im nen ato zera tashme te venitur ne rrudhat e kohes.Sa here me zbrasej zemra ndersa veshtroja nga dritarja e shtepise,copezen e fundit te peisazhit dhe tek degjoja flladin e ftohte te eres tek perplasej ne xhamat e dritareve dhe mundohesha qe ta kaloja kete ndjesi te cuditshme.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi