Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

FJALE TE VERTETA

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 FJALE TE VERTETA prej Tue 21 Apr 2009, 15:34

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Nje vajze e pyet nje djale: A me adhuron?
Ai i thote : Jo !
Ajo pyet : A te dukem e bukur ?
Ai i thote: Jo!
Ajo pyet: A jam ne zemren tende?
Ai i thote: Jo!
Se fundi e pyet: Nese une duhet te shkoja, a do te qaje atehere per mua?
Ai se fundi pergjigjet: Jo!

Ajo iken e hidheruar.
Ai e kape per krahu dhe i thote:

Nuk te adhuroj, por te dua!
Ti nuk me dukesh e bukur, por ti me dukesh e befasueshme!
Ti nuk je ne zemren time, por ti je zemra ime!
Nuk do te qaja per ty, por do te vdisja per ty!!!

2 Re: FJALE TE VERTETA prej Wed 22 Apr 2009, 10:27

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:Nje vajze e pyet nje djale: A me adhuron?
Ai i thote : Jo !
Ajo pyet : A te dukem e bukur ?
Ai i thote: Jo!
Ajo pyet: A jam ne zemren tende?
Ai i thote: Jo!
Se fundi e pyet: Nese une duhet te shkoja, a do te qaje atehere per mua?
Ai se fundi pergjigjet: Jo!

Ajo iken e hidheruar.
Ai e kape per krahu dhe i thote:

Nuk te adhuroj, por te dua!
Ti nuk me dukesh e bukur, por ti me dukesh e befasueshme!
Ti nuk je ne zemren time, por ti je zemra ime!
Nuk do te qaja per ty, por do te vdisja per ty!!!
WoooW SH E BUKUR...

3 Re: FJALE TE VERTETA prej Sun 03 May 2009, 20:18

Admin

Admin
Administrator
Administrator
fjale te verteta ------------------- TE DUA JET Rolling Eyes

http://www.kupid.tk

4 Re: FJALE TE VERTETA prej Mon 04 May 2009, 08:11

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:fjale te verteta ------------------- TE DUA JET Rolling Eyes
edhe un TE DUA Jeta ime

5 Re: FJALE TE VERTETA prej Mon 11 May 2009, 08:49

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
fjale te verteta :sot eshte 11 maj 2009 edhe une still staying in canada per qef te shtetit

6 Re: FJALE TE VERTETA prej Thu 22 Dec 2011, 08:55

jetmira

jetmira
member
member
Sot eshte 23 dhjetor,dhe un marr pushimet e Vitit te RI(do shpetoj prej ferrit per nja 13 dite)

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi