Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Kete apo ate?

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1 Kete apo ate? prej Tue 21 Apr 2009, 15:26

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
do zgjidhni njeren dhe do beni nje pytje tj
dimer apo ver

2 Re: Kete apo ate? prej Tue 21 Apr 2009, 15:28

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
vere pse?

3 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 10:29

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:vere pse?
tani pasi zgjodhe njeren do besh nje pytje dhe ti te tille me "apo" ok?
mace apo qen

mace

shkoll apo pun (e kshetu me rrall)

4 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 11:50

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
factoяi- shkruajti:
♥️-BarbieKissie-ღ♥️ shkruajti:vere pse?
tani pasi zgjodhe njeren do besh nje pytje dhe ti te tille me "apo" ok?
mace apo qen

mace

shkoll apo pun (e kshetu me rrall)


Shkolle

lumturin apo dashurin

5 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 12:02

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
dashurine
dite apo nate

6 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 13:26

Bad Girl

avatar
member
member
nate
moter apo vella

7 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 14:20

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
vlla mi cte du ty Razz
pc apo tv

8 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:09

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
pc

shpirt apo zemer

9 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:10

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
shpirt
bad girl apo un Razz

10 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:17

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Zot o zot pytja me e veshtir ty te kam me shum shoqe te ngusht tyyyy Razz

cyclops


jeten apo njeriun qe do ?

11 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:19

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
nk gjeje dot nje pytje me te leht eh ca je ti Razz
njeriun qe dua
engjell apo djall

12 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:26

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
engjell

syrin apo zerin?

13 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:27

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
syrin
babin apo mamin Razz

14 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:32

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
Babin

GJyshen e mamit apo gjyshen e babit hahah

15 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:33

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
gjyshen e mamit se ajo tj me ka vdek Razz
gjyshin e mamit apo gjyshin e babit lol! lol!

16 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:34

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
GJyshin e mamit se i babit me ka vdek Sad Sad Sad Sad Sad

faktor minus apo faktor plus?

17 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:40

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
Hmm te 2 Razz
miush apo lepusrush

18 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:42

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
lepurush

ditar apo mik

19 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:44

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
mik
shoqe apo shoke

20 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:49

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
hmm e veshtir shoqe do zgjidhja


optimist apo pesimist

21 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:50

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
optimist
femije apo plak

22 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:53

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
femijeee

telefon apo msn

23 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:54

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
telefon
amc apo vod

24 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:56

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

avatar
Administrator
Administrator
hahah kujt ti bjere 10 e bej un

Amc

mirupafshim apo lamtumir?

25 Re: Kete apo ate? prej Wed 22 Apr 2009, 15:58

factoяi-(Admin)

avatar
Administrator
Administrator
Lamtumire
qumesht apo caj

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi