Www.Qershia.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Une te jap ....... ti me jep??

+2
Admin
factoяi-(Admin)
6 posters

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Une te jap ....... ti me jep?? Empty Une te jap ....... ti me jep?? Thu 23 Apr 2009, 14:16

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

2Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Thu 23 Apr 2009, 16:18

Admin

Admin
Administrator
Administrator

nje cigare Razz

http://www.kupid.tk

3Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Thu 23 Apr 2009, 16:41

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

nje spule Razz
ti?

4Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Thu 23 Apr 2009, 17:02

Admin

Admin
Administrator
Administrator

nje kiss franchuis Razz Razz

http://www.kupid.tk

5Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Thu 23 Apr 2009, 17:11

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

nje cakmak per cig Razz

6Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Thu 23 Apr 2009, 17:27

Admin

Admin
Administrator
Administrator

nje fasho per buxen Razz Razz Razz

http://www.kupid.tk

7Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Fri 24 Apr 2009, 08:46

Bad Girl

Bad Girl
member
member

nje lolipop
ti?

8Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Wed 29 Apr 2009, 09:22

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

nje cig
ti?

9Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Sun 03 May 2009, 20:28

Admin

Admin
Administrator
Administrator

nje kiss

ti?

http://www.kupid.tk

10Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Mon 04 May 2009, 08:29

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

nje molto Razz
ti?

11Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Fri 22 May 2009, 18:42

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator

nje vize te me vish ketu
ti?

12Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Tue 26 May 2009, 12:18

Esmi

Esmi
member
member

NJE KARAMELE ZANA ::PP
TI?

13Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Tue 26 May 2009, 12:47

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator

nje cokollat snicker ti?

14Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Thu 28 May 2009, 16:19

Esmi

Esmi
member
member

nje push-je Smile
ti?

15Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Thu 28 May 2009, 17:29

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

nje push-je tj Razz:P:P lol! lol! lol!
ti posht?

16Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Thu 28 May 2009, 18:05

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator

ate me gjuhe jepja jurit hahah

une te jap nje perqafim motrusheje ti ?

17Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Fri 29 May 2009, 06:00

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator

nje trendafil blu Une te jap ....... ti me jep?? Blue_rose

ti???

18Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Fri 29 May 2009, 12:10

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator

factoяi-(Admin) shkruajti:nje trendafil blu Une te jap ....... ti me jep?? Blue_rose

ti???


ahhh cme ke punuar sot me kete dhuraten ti mua ka tre ore qe po quravitem...


une te dhuroj nje perqafim te forte fare e nej puthje ne faqe te kam shum xhannnnnnn

ti?

19Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Sat 30 May 2009, 02:22

Esmi

Esmi
member
member

Nje perqafim tmadhhhhhhhhhhhhhhhhh te kam shum shum shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume xhan!!!!!!!!!!
Une te jap ....... ti me jep?? A-friend-is-someone

20Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Sat 30 May 2009, 07:34

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator

une do te te jap nje loder qe ben flluska keshtu Une te jap ....... ti me jep?? Colorsplash1
E pastaj nje perqafim te madh per motrushen time....e i them se e kam shume xhannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ti ?

21Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Sun 31 May 2009, 12:12

Esmi

Esmi
member
member

nje lolipop Razz Une te jap ....... ti me jep?? Candy_Land_by_ArhcamtIlnaad
ti?

22Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Sun 31 May 2009, 13:19

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator

bombone Une te jap ....... ti me jep?? Untitled


ti?

23Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Sun 31 May 2009, 15:42

Esmi

Esmi
member
member

Une te jap ....... ti me jep?? Icecream
ti?

24Une te jap ....... ti me jep?? Empty Re: Une te jap ....... ti me jep?? Mon 30 Jan 2012, 09:30

jetmira

jetmira
member
member

cfare don ti per shembull.
Ti?

Sponsored content



Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi