Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Cili eshte Shqipatari me i pasur? Tregoni disa.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Admin

avatar
Administrator
Administrator
*
*
*
*
*
*
*

Cili eshte Shqipatari me i pasur? Tregoni disa.

Mesazh DaNgErOuS_gIrL prej Sun Nov 09, 2008 8:22 am
Cili eshte Shqiptari me i pasur dhe numroni disa te tille. Kemi miliarder, milioner te dijme me shume per ta, kush jane, sa peshojne per ka parate etj.

Une me sa di Shqiptari me i pasur eshte Behxhet Pacolli, pronare i shume bizneseve ne Kosove dhe jashte saj. Kapitali i tij kalon miliardin, pas tij eshte Ekrem Lluka, pronare i korporates "Dukagjini", pasuria e tij eshte ne qindra miliona.

Do doja te dija edhe per Shqiptare te tjere, qofshin edhe ne perendim ose ne trevat tona

http://www.kupid.tk

jetmira

avatar
member
member
Bamir Topi,Sali Berisha,Jozefina Topalli(politikanet te tere).

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi